polskie biuro podróży w chorwacji ILIJADA DMC

Polskie biuro podróży w Chorwacji

About us in English

  Szanowni Państwo,

  ILIJADA DMC powstała z pasji i wiary, że marzenia są po to by je spełniać, dlatego indywidualne podejście do Gościa – to nasz główny cel.

   Jestem Polką, która od 20 lat zafascynowana jest Chorwacją i Bałkanami. Od kilku lat mieszkam na stałe
   w Chorwacji, tu też główną siedzibę ma ILIJADA DMC. W codziennej pracy pomaga mi wieloletnie praktyczne doświadczenie w branży turystycznej oraz wyższe wykształcenie, które uzyskałam w Polsce.

    polskie biuro podróży w chorwacji ILIJADA DMC

    Sama uwielbiam odkrywać nowe miejsca, dlatego w ILIJADZIE staramy się tworzyć imprezy dla ludzi ciekawych świata – dla wszystkich tych, którzy chcą poznawać piękno przyrody, różnorodność kultur, religii i tradycji.

     Specyfikę naszych produktów staramy się dopasować do wymagań i gustów naszych Gości. W tym zakresie dysponujemy szerokim wachlarzem możliwości.

      Wspieramy tych, którzy pragną odkrywać Bałkany, ale nie mają możliwości i/lub chęci zrobić tego na własną rękę. Pomagamy tym, którzy mają własny pomysł, ale potrzebują logistyki tworząc produkty szyte na miarę. Proszę przesłać nam swoje sugestie, marzenia i założenia – na ich podstawie przygotujemy program, który po uzgodnieniu szczegółów pomożemy Państwu zrealizować.

       polskie biuro podróży w chorwacji ILIJADA DMC

       ILIJADA jest organizatorem turystyki do jednego
       z najciekawszych zakątków Europy
       – do Chorwacji, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, Serbii, Albanii, Słowenii. Posiada gwarancję ubezpieczeniową turystyczną
       nr 1500-172591397, ważną do 18 września 2016 roku, udzieloną przez Allianz Zagreb d.d.

        ILIJADA DMC jest stałym członkiem Chorwackiego Stowarzyszenia Biur Podróży (UHPA), członkiem klastra eno-gastro środkowej Dalmacji. Posiada certyfikat zrównoważonego rozwoju turystyki Travelife Partner. Jesteśmy również specjalistą UHPA w zakresie DMK oraz podróży kulinarnych.

         Serdecznie pozdrawiam,

         Agnieszka Puszczewicz
         CEO & Founder