O Nas

Odkryj Chorwacje

Szanowni Państwo,

ILIJADA DMC powstała z pasji i wiary, że marzenia są po to by je spełniać, dlatego indywidualne podejście do Gościa – to nasz główny cel.

Jestem Polką, która ponad 20 lat zafascynowana jest Chorwacją i Bałkanami. Od kilku lat mieszkam na stałe w Chorwacji, tu też główną siedzibę ma ILIJADA DMC. W codziennej pracy pomaga mi wieloletnie praktyczne doświadczenie w branży turystycznej oraz wyższe wykształcenie, które uzyskałam w Polsce.

Sama uwielbiam odkrywać nowe miejsca, dlatego w ILIJADZIE staramy się tworzyć imprezy dla ludzi ciekawych świata – dla wszystkich tych, którzy chcą poznawać piękno przyrody, różnorodność kultur, religii i tradycji.

Specyfikę naszych produktów staramy się dopasować do wymagań i gustów naszych Gości. W tym zakresie dysponujemy szerokim wachlarzem możliwości.

Wspieramy tych, którzy pragną odkrywać Bałkany, ale nie mają możliwości i/lub chęci zrobić tego na własną rękę. Pomagamy tym, którzy mają własny pomysł, ale potrzebują logistyki tworząc produkty szyte na miarę. Proszę przesłać nam swoje sugestie, marzenia i założenia – na ich podstawie przygotujemy program, który po uzgodnieniu szczegółów pomożemy Państwu zrealizować.

ILIJADA jest organizatorem turystyki do jednego z najciekawszych zakątków Europy – do Chorwacji, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, Serbii, Albanii, Słowenii. Posiada gwarancję ubezpieczeniową turystyczną udzieloną przez Allianz Zagreb d.d.

ILIJADA DMC jest stałym członkiem Chorwackiego Stowarzyszenia Biur Podróży (UHPA), Stowarzyszenia DMC Dalmacji (UDMKD), członkiem klastra eno-gastro środkowej Dalmacji. Posiada certyfikat zrównoważonego rozwoju turystyki Travelife Partner. Jesteśmy również specjalistą UHPA w zakresie DMK oraz podróży kulinarnych.

Chorwacja i jej państwa sąsiednie to niekończące się źródło fascynacji.

Ogromne bogactwo przyrody, wyjątkowość smaków i aromatów. Kultura i historia, które niezmiennie od wieków wpływały na losy świata. Wszystko to uzależnia. Kto raz tu przyjechał, albo musi pokochać ten skrawek świata bezwarunkowo, albo go znienawidzić. Środka nie ma.

  • Wieloletnie, praktyczne doświadczanie w pracy w turystyce

  • Autorskie programy, które pokazują Bałkany w niestandardowy sposób.

  • Wyprawy w małych grupach (2-20 osób)

  • Profesjonalizm i wysoka etyka biznesowa.

  • Nasi przewodnicy – wiedza, humor i doskonała organizacja pracy.

  • Otwartość na pomysły Klientów i wielka motywacja do działania.