O Nas / O Nama

Odkryj Chorwacje

Szanowni Państwo,

ILIJADA DMC powstała z pasji i wiary, że marzenia są po to by je spełniać, dlatego indywidualne podejście do Gościa – to nasz główny cel.

Jestem Polką, która ponad 20 lat zafascynowana jest Chorwacją i Bałkanami. Od kilku lat mieszkam na stałe w Chorwacji, tu też główną siedzibę ma ILIJADA DMC. W codziennej pracy pomaga mi wieloletnie praktyczne doświadczenie w branży turystycznej oraz wyższe wykształcenie, które uzyskałam w Polsce.

Sama uwielbiam odkrywać nowe miejsca, dlatego w ILIJADZIE staramy się tworzyć imprezy dla ludzi ciekawych świata – dla wszystkich tych, którzy chcą poznawać piękno przyrody, różnorodność kultur, religii i tradycji.

Specyfikę naszych produktów staramy się dopasować do wymagań i gustów naszych Gości.

Wspieramy tych, którzy pragną odkrywać Bałkany, ale nie mają możliwości i/lub chęci zrobić tego na własną rękę. Pomagamy tym, którzy mają własny pomysł, ale potrzebują logistyki tworząc produkty szyte na miarę. Proszę przesłać nam swoje sugestie, marzenia i założenia – na ich podstawie przygotujemy program, który po uzgodnieniu szczegółów pomożemy Państwu zrealizować.

Otkrijte Hrvatsku

Poštovani,

ILIJADA DMC stvorena je iz strasti i vjere da snovi postoje kako bi ih se ostvarilo, stoga je naš glavni cilj individualni pristup gostima.

Poljakinja sam koja je više od 20 godina fascinirana Hrvatskom i Balkanom. Nekoliko godina trajno živim u Hrvatskoj i ovdje je sjedište tvrtke ILIJADA DMC. U svakodnevnom radu pomažu mi dugogodišnja praktična iskustva u turizmu i visoko obrazovanje koje sam stekla u Poljskoj.

I sama volim otkrivati nova mjesta, zato u ILIJADI pokušavamo stvarati programe za ljude koji su znatiželjni svijeta – za sve one koji žele otkriti ljepotu prirode, raznolikost kultura, religija i tradicije.

Nastojimo prilagoditi specifičnost naših proizvoda zahtjevima i ukusu naših gostiju.

Podržavamo one koji žele otkriti Balkan, ali nemaju mogućnosti ili nisu spremni to učiniti sami.

Pomažemo onima koji imaju vlastitu ideju uz potrebnu logistiku, stvaranjem proizvoda po mjeri. Molimo pošaljite nam svoje prijedloge. Na temelju njih pripremit ćemo program koji ćemo vam nakon dogovora oko detalja pomoći realizirati.

Chorwacja i jej państwa sąsiednie to niekończące się źródło fascynacji.

Ogromne bogactwo przyrody, wyjątkowość smaków i aromatów. Kultura i historia, które niezmiennie od wieków wpływały na losy świata. Wszystko to uzależnia. Kto raz tu przyjechał, albo musi pokochać ten skrawek świata bezwarunkowo, albo go znienawidzić. Środka nie ma.

 • Wieloletnie, praktyczne doświadczanie w pracy w turystyce

 • Autorskie programy, które pokazują Bałkany w niestandardowy sposób.

 • Wyprawy w małych grupach (2-20 osób)

 • Profesjonalizm i wysoka etyka biznesowa.

 • Nasi przewodnicy – wiedza, humor i doskonała organizacja pracy.

 • Otwartość na pomysły Klientów i wielka motywacja do działania.

Hrvatska i susjedne države nepresušivi su izvor fascinacije.

Ogromno bogatstvo prirode, jedinstvenost okusa i mirisa. Kultura i povijest koje su stoljećima utjecale na sudbinu svijeta. Sve to izaziva ovisnost. Tko je jednom došao ovdje, mora bezuvjetno voljeti ovaj komadić svijeta ili ga mrziti. Ne može biti drugačije

 • Dugogodišnje praktično radno iskustvo u turizmu.

 • Originalni programi koji Balkan prikazuju na nestandardan način.

 • Izleti u malim grupama (2-20 osoba).

 • Profesionalnost i visoka poslovna etika.

 • Naši vodiči – znanje, humor i savršena organizacija posla.

 • Otvorenost za ideje klijenata i velika motivacija za djelovanje.