Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm

Chorwacja kojarzy nam się głównie z wakacjami i błogim lenistwem… dlatego postanowiliśmy to zmienić!

Niewielu z Was wie, że zimy w Dalmacji są łagodne i właśnie wtedy chcemy Was zaprosić do Chorwacji na unikatowe szkolenia biznesowe.
Coaching językowy Chorwacja
Doskonale wiecie, że firmy inwestują w swoją przyszłość i dbają o rozwój kadry umożliwiając pracownikom uczestnictwo w profesjonalnych kursach i szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje. Nasze wyjazdy i szkolenia pomagają
w zbudowaniu silnego i zgranego zespołu.

Dzięki współpracy merytorycznej z firmą KSK Perfekt przygotowaliśmy specjalnie dla Was wysokiej jakości szkolenia biznesowe:

Kurs językowy z coachingiem językowym
Wspieramy menedżerów i ich pracowników w zakresie indywidualnego rozwoju, dlatego proponujemy połączenie intensywnego kursu językowego z coachingiem językowym.
Innowacyjny coaching językowy to coś więcej niż sama nauka języka, to przede wszystkim – praca nad samym sobą. Połączony z intensywnym kursem językowym prowadzonym w formie platformy e-learningowej daje naprawdę wspaniałe efekty!

szkolenia dla firm Chorwacja
City break w Splicie połączony ze szkoleniem: Zasady dobrego stylu w biznesie
Jak Cię widzą tak Cię piszą mówiła zawsze moja Babcia. Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek jest to aktualne. Znajomość dress code jest nieodłączną częścią naszej codzienności.
Postanowiliśmy zaprosić Was do stylowego Splitu właśnie na szkolenie z Zasad dobrego stylu w biznesie. W dużym skrócie nasze szkolenie można określić jako: profesjonalne, inspirujące, dynamiczne, angażujące, ciekawe i BARDZO przydatne.

Intensywne kursy językowe w Chorwacji
Połaczenie nauki z poznawaniem chorwackiej kultury. I to wszystko w języku, który sobie wybierzecie!
Więcej na ten temat możecie przeczytać – tutaj.
szkolenia dla firm Chorwacja

Najpiękniejsze miasta Europy – sposób na naukę języka
Dzisiejsze czasy wymagają od nas rozwoju zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, dlatego też proponujemy Wam wizyty w najpiękniejszych miastach Europy. Nie są to standardowe wyjazdy.
Chcemy żebyście podczas pobytu odwiedzili teatr lub operę, posłuchali przewodnika, poszli na zakupy i kolację – ćwicząc język! W czasie całego wyjazdu będzie Wam towarzyszył nasz profesjonalny Lektor/Opiekun!

Zapraszamy do kontaktu: info@odkryj-chorwacje.pl